HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2007 yılında Lüleburgaz merkezli kurtarıcı hizmetleri ile başlayan faaliyet alanımız 2012 yılında faaliyet çeşitliliğimizi arttırarak vinç kiralama faaliyetlerine başlanmıştır.

2007 yılında Lüleburgaz merkezli kurtarıcı hizmetleri ile başlayan faaliyet alanımız 2012 yılında faaliyet çeşitliliğimizi arttırarak vinç kiralama faaliyetlerine başlanmıştır. Kiralık vinç hizmetlerinin yanısıra makina kaldırma ve taşıma ile konteyner taşıma ve indirme, elektrik direği dikme ,saatlik, haftalık ve aylık vinç kiralama hizmetleri ile 7 / 24 faaliyet göstermekteyiz.
Vinçlerimizin her üç ayda bir periyodik kontrolu yapılarak raporlandırılmaktadır. Tüm araçlarımızda K1 belgesi mevcuttur.

Müşterilerimizin istediği güvenli, hızlı ve nitelikli hizmet ile sektörün önde gelen firmalarından olmanın gururunu yaşıyoruz. Kurtarıcı hizmetlerinde, babaeski kurtarıcı faaliyetleri ile birlikta lüleburgaz kurtarıca faaliyetlerinin idamesinin yanısıra kırklareli kurtarıcı hizmetleri ve havza kurtarıcı hizmetlerine kadar faaliyet alanı geniş bir portföye sahibiz.

Faaliyetlerimiz:

Trakya Yol Yardım (Edirne yolyardım, babaeski yol yardım, lüleburgaz yol yardım, havsa yol yardım, kırklareli yol yardım, vize yol yardım, hayrabolu yol yardım, büyükkarıştıran yol yardım, pınarhisar yol yardım, iğneada yol yardım, demirköy yol yardım)
Trakya Kurtarıcı (Edirne kurtarıcı, babaeski kurtarıcı, lüleburgaz kurtarıcı, havsa kurtarıcı, kırklareli kurtarıcı, vize kurtarıcı, hayrabolu kurtarıcı, büyükkarıştıran kurtarıcı, pınarhisar kurtarıcı, iğneada kurtarıcı, demirköy kurtarıcı)
Trakya Vinç Kiralama (Edirne vinç kiralama, babaeski vinç kiralama, lüleburgaz vinç kiralama, havsa vinç kiralama, kırklareli vinç kiralama, vize vinç kiralama, hayrabolu vinç kiralama, büyükkarıştıran vinç kiralama, pınarhisar vinç kiralama, iğneada vinç kiralama, demirköy vinç kiralama)
Trakya Çekiçi (Edirne çekici, babaeski çekici, lüleburgaz çekici, havsa çekici, kırklareli çekici, vize çekici, hayrabolu çekici, büyükkarıştıran çekici, pınarhisar çekici, iğneada çekici, demirköy çekici)

FAALİYET ALANLARIMIZ

Sektöründe lider olan firmamımızın faaliyet alanları hakkında bilgileri inceleyebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz...

GALERİ

GALERİ

detay

LÜLEBURGAZ YOL YARDIM

LÜLEBURGAZ YOL YARDIM

Lüleburgaz yol yardımı hizmetleri  kırklareli ve çevresinde verilmektedir.

detay

LÜLEBURGAZ VİNÇ KİRALAMA

LÜLEBURGAZ VİNÇ KİRALAMA

Lüleburgaz vinç kiralama hizmeti Lüleburgaz ve çevresinde verilmektedir.

detay

LÜLEBURGAZ ÇEKİCİ

LÜLEBURGAZ ÇEKİCİ

Lüleburgaz ve çevresinde çekici hizmetleri vermekteyiz.

detay

LÜLEBURGAZ OTO KURTARICI

LÜLEBURGAZ OTO KURTARICI

Lüleburgaz ve çevresinde oto kurtarıcı hizmetleri verilmektedir.

detay

Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.